به گزارش اویس،  در آستانه سال نو میلادی و با پیروزی جبهه مقاومت در شهرحلب موجی از شادی و نشاط مردم را فرا گرفت، پیروزی که به اعتراف تمام صاحب نظران کمر تروریست و حامیان اصلی آنها را شکست اما این پیروزی جز با حضور رزمندگان گمنامی که تمام هستی خویش را برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) در میدان نبرد با تروریست های تکفیری بر روی دست گرفته اند محقیق نمیشد اما متاسفانه طی روزهای اخیر اخبار ناخوشایندی از کمبودهای موجود در خط مقدم نبرد با تروریست های تکفیری شنیده می شود۱

در حالی که در آن سوی خط تروریست های تکفیری با مجهزترین اسلحه های دنیا و بهترین غذاها و امکانات آماده نبرد با مجاهدان جبهه مقاومت می شوند خبر میرسد که رزمندگان جبهه مقاومت حتی به اندازه کافی غذا برای خوردن و قوت گرفتن ندارند. درست در حالی که تروریست ها از بهترین امکانات گرمایشی برای مقرهای خویش استفاده می کنند فرزندان امام خمینی به دلیل کمبود نفت و نداشتن لباس های گرم مانند کاپشن مجبور هستند شب تا صبح را با یک بادگیر سر کنند

 آری این مردان که صبح تا شب در میدان نبرد با تروریست های تکفیری حضور دارند شب تا صبح نیز با گرسنگی و سرما در حال جنگ هستند تا رسوایی برای کسانی بماند که آنها را متهم به دریافت پول های هنگفت می کردند.

در انتها شاید بهترین حسن ختام امر مقام معظم رهبری خطاب به مسئولین بنیاد شهید می باشد که در واقع درسی برای هر مسئولی باشد اشاره می کنیم:

“یعنی این حالت هرگز پیش نیاید که در جایی، فرضاً مسؤول بنیاد شهیدی، مثل صاحبخانه‌یی رفتار کند که افرادی به او مراجعه میکنند و کاسه‌یی می‌آورند که برایشان یک ملاقه آش بریزد! همه مثل انبارداری باشند که صاحب اموال به دست یک نفر حواله داده و گفته است، برو این کالا را بگیر. در این جا، انباردار نمیتواند بگوید چرا زیاد شدید، چرا خیلی آمدید. در حقیقت، شما که انباردار هستید، برای همین کار در آن‌جا ایستاده‌اید، تا بیایند و شما تحویل بدهید و بروند. باید واقعاً این روحیه حاکم باشد”