به گزارش اویس، در حالی که این روزها بسیاری از رسانه ها در حال پاسخگویی به شبهات و ادعاهای واهی شخصی به نام “حسن آقامیری” هستند. شبکه اول سیما در اقدامی معنادار از سخنرانی های این شخص در برنامه “امشب” استفاده می کند

این شخص در بخشی از سخنان خویش چنین ادعا کرده:

“خداوند مهربان تر از آن است که بندگان خود را در آتش بیفکند و یا معجونی از چرک و خون به آنان بخوراند. بیان این مسائل سبب می‌شود که نوعی ذهنیت منفی نسبت به خداوند در ذهن مخاطب ایجادشده و وی را به دین‌گریزی تشویق نماید”

این سخنان در حالی است که خداوند متعال خودش در قران کریم چنین فرموده:

{مِّن وَرَآئِهِ جَهَنَّمُ وَیُسْقَى مِن مَّاء صَدِیدٍیَتَجَرَّعُهُ وَلاَ یَکَادُ یُسِیغُهُ وَیَأْتِیهِ الْمَوْتُ مِن کُلِّ مَکَانٍ وَمَا هُوَ بِمَیِّتٍ وَمِن وَرَآئِهِ عَذَابٌ غَلِیظٌ}، (دوزخ پیش روى اوست و به او آبى چرکین نوشانده مى شود، آن را جرعه جرعه می نوشد و نمى تواند آن را فرو برد و مرگ از هر جانبى به سویش مى آید؛ ولى نمى میرد و عذابى سنگین به دنبال دارد)

پس بر مبنای جناب آقا میری اولین مسبب دین‌گریزی مردم خداوند متعال است!!

این شخص حتی در سخنانی گستاخانه به مسجد جمکران نیز هتاکی کرده:

“امام زمان اگر بخواهد جایی  به کسی نظر کند ، در حرم حضرت معصومه  س است نه جای دیگر، مقدس تر از اینجا نداریم ، چرا آدرس غلط می دهیم به مردم؟علمای ما, بزرگان همه سر سفره این بی بی به جایی رسیده اند.

یه عده می خواهند در قم جاهای دیگری را درست کنند ، کوه خضر و جمکران و اینها را درست کرده اند.چه سودی هم در این موضوع هست نمی دانم”

این سخنان هتاکانه در حالی است که رویه علما و مقام معظم رهبری تکریم مسجد مقدس جمکران بوده و هست

“حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن نصر الله (دبیر کل حزب الله لبنان) می‌گفت: یک دفعه به همراه شورای حزب الله لبنان محضر مقام معظم رهبری بودیم. اوج سختی و تنگنایی ما بود و خیلی به حزب الله سخت می‌گذشت کنفرانس شرم الشیخ هم صورت گرفته بود، همه توطئه‌ها شده بود که حزب الله را نابود کنند. موقعی که ما با رهبر معظم جهان اسلام دیدار داشتیم ایشان به ما امید دادند و فرمودند: شما پیروز می‌شوید، این چیزها زیاد مهم نیست پس اضافه کردند: من در اداره امور کشور بعضی وقتها حل مسائل برایم دشوار می‌شود و دیگر هیچ راهی پیدا نمی‌شود، به دوستان و اعوان و انصار می‌گویم که آماده شوید به جمکران برویم، راه قم را پیش می‌گیریم و راهی مسجد جمکران می‌شویم.” (مقام معظم رهبری)

به راستی آیا مدیران شبکه اول سیما هیچ اطلاعی نسبت به موضع فکری این شخص نداشته اند و از او استفاده کرده اند؟ یا بر این استفاده تعمد داشته اند؟

جهت انتقاد انعکاس شما مخاطب گرامی به مسئولین شبکه یک سیما:

صندوق صوتی : ۲۲۰۱۳۹۰۱-۲
پیام کوتاه : ۳۰۰۰۰۱